Ενημέρωση

Τη Δευτέρα 13/9/2021 στις 8:45 θα πραγματοποιηθεί ο Αγιασμός για τη νέα σχολική χρονιά.

Επειδή τα δρομολόγια μεταφοράς μαθητών δεν θα πραγματοποιηθούν τη Δευτέρα, οι μαθητές θα πρέπει να προσέλθουν με δικά τους μέσα.

Όλοι οι μαθητές οφείλουν να φοράνε μάσκα και να έχουν μαζί τους βεβαίωση εμβολιασμού ή νόσησης (του τελευταίου εξαμήνου) ή αποτέλεσμα αρνητικού self test το οποίο θα επιδείξουν. Λόγω των ειδικών μέτρων για Covid 19, η παρουσία των γονέων/κηδεμόνων στο σχολείο θα πρέπει να αποφεύγεται και θα γίνεται μετά από επικοινωνία με τη διεύθυνση του σχολείου και καθορισμένου ραντεβού.

Ο διευθυντής και ο σύλλογος διδασκόντων του ΓΕΛ Ερυμάνθειας εύχονται σε όλους καλή και δημιουργική χρονιά με υγεία.